Jdi na obsah Jdi na menu
 

SKRYTÁ VÁŠEN EPIZODY 186-188

1. 1. 2012

186.díl

Gabriela si dobírá Juana kvůli jeho vlasům, Juana to uráží, a vrací jí to. Juan jí pak říká, že mu připomíná matku. Juan stále slyší zvuky, je si skoro jistý že je to Fernando. Na haciendě Reyesových mají večeři, a snaží se přijít na jiné myšlenky, a myslet pozitivně. Oscar stále myslí, na to jak našli tělo Dinory, a svěřuje se Francovi, že se o ně hrozně bojí. Pepita znovu otevřela bar a zpívá tam Arthurovi. Juan mluví o Juanovi Davidovi, po vtípku po kterém se Gabriela rozbrečí jí řekne že za nimi může přijít kdy bude chtít. Juan a Gabriela uslyšely vístřel, Gabriela spadne do močálu, ale Juan ji vytáhne. Hortensia se rozhodla vzít Filemona zpátky, a hned ho zapřáhne do práce. Fernadno se před Juanem a Gabrielou vynořil zrovna kousek před východem.

187.díl

Fernando chce zabít Juana a Gabrielu, a říká jim svůj plán. Potom postřelí Gabrielu. Anibal a ostatní slyšely výstřel a s nosítky které našly šly za ním. Norma jde i s Jimenou a Saritou k bažinám. Fernando napřed mine, ale pak spadne do močálu. Fernando prosí Juana o pomoc, ale ten nese i s poraněnou nohou Gabrielu, aby se zachránila. Fernando umře. Bratři pak uvidí Juana, a jdou jim pomoct. Pak je uvidí sestry a rozbíhají se za nimi. Juan hned pozná že Anibal, je jejich strýc. Juan se vrací na haciendu, všichni ho vítají. Eva uvidí Anibala, ten ji taky pozná.

188.díl

Eva si povídá s Anibalem, ten ji vysvětluje proč už se neukázal. Ikdyž to Eva nepřizná, pozná že Ruth jeho dcera. Na večeři se všichni shodují že musí zařídit aby Juan a Gabriela na všechno zapomněli, ale jsou silní. Ruth má z Anibala divný pocit. Anibal odjíždí, ale doufá, že se někdy zase vrátí. Eva jde na zahradu, a vyrovnává se s jeho odchodem. Konečně se boří plot rozdělujicí pozemky Elizonodových a Reyesových. Miguel a Manolo se vrací do stánku, ale budou bydlet ve vlastním. Gabriela se po měsící vrací na haciendu, kde se koná tajná oslava na znovuotevření haciendy a přívítání domů. Na haciendu se vrací i zaměstanci. Gabriela pak nahoře vidí Martina a Juana Davida. A hned potom začíná oslava kde jsou snad všichni včetně bratrů, kteří Gabriele velmi chyběli. Pak všichni tancují, Gabriela si zatančí i se všemi třemi bratry. Rosario jde s Panchitou na hrob Armanda, stále ho oplakává. Už vidí Pepitu jak se chválí svým synkem který se narodil ve Francii. Rosario se rozhodla vrátit se do baru. Sara a Franco se berou. Na konci Rosario zpívá úvodní písničku, na pozemcích jsou Juan, Oscar, Franco, Norma, Jimena a Sarita, ukazují páry, a pak každého zvlášt', nakonec odjíždějí. FIN

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mija

(Barbora, 16. 2. 2017 22:26)

Ahoj

Facuna

(Alex, 26. 1. 2017 19:56)

Fest serial

Skrytá vášeň

(Martina kroscenova , 13. 4. 2016 18:39)

Neviem nájsť nejakú stránku na ktorej by boli všetky časti strašne ma to sere lebo by som chcela pozrieť celú tú telenovelu. A na YouTube sú tam asi 12 celých časti

Re: Skrytá vášeň

(Simona-adminka stránky, 9. 9. 2016 19:59)

Na serveru ulozto.cz jsou všechny epizody.

galyas

(pepo, 17. 3. 2016 4:49)

Ok

dobre to je

(majko, 31. 8. 2015 15:58)

prosim dajte to naspet

Zigova

(Nina , 22. 7. 2015 2:43)

Este jeto dobri film ale pokasdom I'm neco pokazia chlavne dinora atie mocare telstale ide do okola

Zigova

(Nina , 22. 7. 2015 2:39)

Mne sa paci ten film velmi

Super film

(Pavla Polóniová, 8. 11. 2014 18:28)

Je to dobrý film ale je to pokazené tými močiarmi ktoré trvajú asi 40 dielov ale inak najviac sa mi páči Oscar, a Franko. A z dievčat je najkrajšia Norma a Chimena Sara je krásou iná ako jej dve sestry.